PostHeaderIcon Tanie upominki dla panów

Prezent nie zawsze musi być drogi. Jeśli musimy liczyć się z pieniędzmi, albo w danym momencie nie mamy akurat zbyt wiele gotówki, niekoniecznie musimy rezygnować z kupna prezentu. Możemy kupić coś symbolicznego. Dobrym i sprawdzonym prezentem walentynkowym jest na przykład czerwona róża czy bombonierka dla dziewczyny, a dla mężczyzny jakiś przydatny kosmetyk, np. pianka czy żel do golenia lub woda toaletowa, niekoniecznie z górnej półki.

Kaszląca popielniczka – to nie tylko śmieszny ale i niedrogi prezent. Kosztuje niecałe 40 zł. Na pierwszy rzut oka to po prostu ładnie wykonana, czarna popielniczka, ale to, co kryje w sobie spowoduje uśmiech, a finalnie chwilę refleksji u każdego palacza. Każdy, kto zgasi na niej papierosa zostanie uraczony serią przeraźliwych kaszlnięć przerywanych krztuszeniem się. Jeśli twój chłopak jest nałogowym palaczem, a chciałabyś, żeby choć raz rozważył, czy naprawdę to, co robi ma sens, ten upominek jest właśnie dla niego.

Żel do mycia rąk bez wody – idealny w podróży i na wakacjach – skutecznie oczyszcza skórę rąk bez użycia wody. Zmywa nawet bardzo tłuste zanieczyszczenia, takie jak smary samochodowe. Polecany szczególnie dla osób przebywających w warunkach braku dostępu do wody. Niezastąpiony do stosowania np. w podróży, wszędzie tam gdzie nie ma dostępu do wody. Taki preparat nie tylko niewiele kosztuje (16,50 zł), nie wymaga stosowania wody, ale i nie wysusza skóry. Można stosować go także do mycia rąk przed posiłkiem.

Samochodowa flaga Polski – Twój chłopak to zapalony kibic? Jeśli tak, to ta flaga z pewnością sprawi mu wiele radości. To prezent dla osób, które chcą pokazać wszystkim, że kibicują Polsce. Nawet podczas podróży samochodem. Koszt takiej flagi to niecałe 13 zł. Mała rzecz, a cieszy.

Książka – zarówno w internetowych księgarniach jak i supermarketach nie brak tanich, a przy tym naprawdę bardzo ciekawych książek. Mężczyźni gustują zwykle w literaturze fachowej (np. coś o komputerach czy samochodach). Takie książki są jednak najczęściej dość kosztowne. Warto kupić zatem jakiś kryminał, thriller psychologiczny albo prawniczy – np. autorstwa Johna Grishama. Taki zakup nie tylko ucieszy miłośnika literatury, ale sprawi, że zabłyśniemy przed naszym ukochanym, jako znawczyni nie tylko romansów.